05 Eylül 2013

Denizbank Kampanyada Değişiklik!

23/08/2012 tarihinde sözünüze bonus kampanyasına katıldım. O tarihte kurallar bölümünde sözünüze bonus taahhüdü verilen tarih ile hesap kesim tarihi arasında 25 günden fazla süre varsa bulunulan ayda harcama taahhüdüne girer yazıyordu. Şimdi ise bu kuralı değiştirmişler, artık ilk hesap kesim tarihinden sonra başlar yazıyor.

Ancak ben sözünüze bonus kampanyasına eski kurallar varken katıldım. Denizbank ise kendi kafasına göre yeni kurala göre bana 1 aylık daha süre ekliyor. Ben 12 ay boyunca her ay harcama taahhüdünü yerine getirdim. Bu yüzden düzeltmenin yapılmasını istiyorum. Aksi halde bu ay ki harcamayıda yapıp kartımı iptal ettireceğim.

Derviş 107 Okunma

Cevaplar

  • Derviş01 Haziran 2016

    Eski şikayetlerime göz atarken aklıma geldi, bu olaydan sonra elveda Denizbank kredi kartı deyip iptal ettirdim ve kurtuldum, o zamandan sonra kaç mesaj geldi kaç arama geldi kart verelim diye saysını bilmiyorum, ancak arayanları büyük bir zevkle azarladığımı haşladığımı söyleyebilirim, bunu yaptıktan sonra inanın insan öyle bir rahatlıyorki.

  • Denizbank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Derviş S. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön