17 Nisan 2015

Denizbank Kampanya İzin Sorunu!

Denizbank tarafından "bilgilerimi kampanyalarda işleme izni" için sürekli olarak rahatsız edilmekteyim. Bugüne kadar 3 kere çağrı merkezi temsilcisi, 4 kere bant kaydı ile ulaşılmama ve her seferinde "izin vermiyorum" dememe, çağrı merkezi temsilcisine de son iki seferdir özellikle "bir daha da rahatsız edilmek istemiyorum" dememe rağmen hala günaşırı taciz ediliyorum.

Numarama sizin kampanya ve ürünleriniz için ulaşılmasına izin vermiyorum. Kampanyalardan haberdar etmeye izin verelim diye düzenlenen kampanyanızla da ilgilenmiyorum. 1 Mayıs'tan itibaren herhangi bir reklam iletişimi kurulduğu takdirde süreci noter üzerinden ihtarla sürdüreceğim. Beni listenizden çıkarınız.

Barış 243 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi17 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn Barış E. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön