08 Nisan 2013

Denizbank Kampanya Bonuslarını Yatırmıyor!

Denizbank'ın mart ayı içinde düzenlemiş olduğu "200 lira ve üzeri e-ticaret alışverişlerine %20 bonus" kampanyasına sms ile katıldım ve alışverişimi yaptım. Kampanyada bonusların en geç 3 Nisan'da yatacağı ve 3-12 Nisan arasında kullanılabileceği belirtildiği halde, bugün 8 Nisan ve bankaya bıraktığım sayısız şikayet kaydına rağmen yatan bonus yok.

İlk günlerde "bugün kesin yatacak, yarın yatacak" şeklinde bankacılık ciddiyetine yakışmayan bahanelerle beni oyalayan Denizbank, şimdi de gerek telefon bankacılığı gerekse internet üzerinden bıraktığım şikayetlerimi inatla umursamıyor. Amacınızın beni 4 gün daha oyalayarak bonusların son kullanım süresini geçirmek olduğunu düşünüyorum.

Onur 25 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Onur C. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön