01 Nisan 2013

Denizbank İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Denizbank tan maaş hesabım vardı. sonra maaş hesaplarımız başka bankaya aktarıldı. bundan yaklaşık bir yıl sonra bir arkadaşım Denizbank hesabımı bildiği için Denizbanktaki hesabıma havale gönderdi. gönderilen havaleyi almak için Denizbanka gittiğimde havale parası eksikti.

Denizbak kartal çarşı şubesi müdürüne durumu anlattım. oda bana geçmiş aylara ait hesap işletim ücreti alındığını söyledi. eğer hesabıma bir para gelirse otomatik olarak hesabı kullanmadığım aylara ait hesap işletim ücreti kesildiğini söyledi. bu duruma itiraz ettim. fakat paramı alamadım. şimdi bu site aracılığıyla tekrar itiraz ediyorum ve şikayet ediyorum. benden kesilen hesap işletim ücretini geri ödeyiniz.

Arif 37 Okunma

Cevaplar

  • Arif14 Nisan 2013

    tarafıma hiç bir müşteri temsilcisi dönmedi.zaten görülüyorki kullanılmayan bir hesaptan haksız yere işletim üçreti alınmış. bu hesabın üzerinden yaklaşık beş yıl geçti ben şimdi denizbank ta işlem yapsam demekki benden beş yıllık bir işletim üçreti daha alacak. böyle bir işletim üçreti alabilmek için telefonuma haftalık denizbak reklamları gönderiyorlar. soru:ben şimdi denizbank ta bir işlem yapsam yatırdığım paradan hemen beş yıllık bir işletim üçreti kesecek mi.veya kesmeyeceğinin garantisi varmı? geri dönüp bilgi vermeyen denizbanka soruyorum.

  • Denizbank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Arif A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön