22 Nisan 2013

Denizbank İşletim Ücretinin İadesini İ

Denizbank aleyhine sonuçlanan ekte görülen Tüketici Hakları Mahkemesi kararına rağmen, hesaba aktardıkları kredi kartı ücretini otomatik olarak hesap işletim ücreti olarak kesiyorlar. (geçen sene iptal ettiğim kredi kartı içindeki paramı aktarmak için otomatik kendileri hesap açtılar ve geçen sene de haksız şekilde hesap işletim ücreti kestiler).

Mahkeme kararıyla iadesine karar verilen ancak otomatik kesintiler yüzünden hala alamadığım kredi kartı yıllık ücreti bedeli ve hesap işletim ücreti bedellerimin iadesini istiyorum. Aksi takdirde yıllık hesap işletim ücreti bedelleri için de kaymakamlığa şikayet dilekçesi vereceğim.

Samet 19 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Samet B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön