18 Aralık 2013

Denizbank İşletim Ücreti Alıyor!

Kendi kendilerin açtıkları KMH(kredili mevduat hesabı) yüzünden bütün bankalardan soğumamı sağlayan Denizbank ailesine çok teşekkür ederim. Aylardan beri inatla faturamı ödüyorlar sonra hesap işletim ücreti alıyorlar. En son 3 ay önce gidip bizzat hesabı kapatmak için dilekçe yazdım ellerimle teslim ettim, fakat geçen hafta yine 63 TL'lik faturamı ödemekle kalmayıp 107 TL hesap işletim ücreti olarak 170 TL ödenmesi gerektiğini söylediler.

Biraz önce bunlarla daha fazla uğraşmamak için ödedim. İşin garibi hala hesabımı inatla kapatmayıp açmış oldukları şubeye gitmem gerektiğini söylüyorlar. Mükemmel bankacılık anlayışlarından dolayı kendilerini tebrik ediyorum!

Sercan 111 Okunma

Cevaplar

  • Sercan'ın Teşekkür Mesajı23 Aralık 2013

    bankada pek ilgilenmemişlerdi fakat buraya yazınca ilgilenip geri döndüler ve sorunu giderdiler.

  • Denizbank Temsilcisi18 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn Sercan U. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön