09 Mayıs 2013

Denizbank İşletim Ücreti!

Kredi ödemesini kurtaran hesabımdan çekilmiş. Hesaba parayı yatırdığımda 60 TL işletim ücreti anında kesildiğini gördüm ve üzerine para eklemek durumunda kaldım. Böyle bir uygulama tüketici haklarında yok. Bu bir haksız kazançtır. Bu ücretin hesabıma geri iadesini istiyorum.Sizden kurtaran hesabı da istemedim. Kendi kafanıza göre uygulamalar yapıyorsunuz.

İnsanlara kredi verip de yanında da hesap işletim ücreti adı altında para alıyorsunuz.Yok dosya masrafı yok işlem ücreti yok böyle bir şey. 3 alıyorsak 5 geri alıyorsunuz yok böyle bir şey. Bu işlem ücretini kabul etmiyorum ve en kısa sürede hesabıma geri iadesini istiyorum. Gerekli yerlere de şikayetimi bildireceğim.Bu ne ya böyle?

Çetin 35 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Çetin G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön