21 Temmuz 2017

Denizbank İşlem Ücretleri İle Mağdur Ediliyorum!

Hala yakamızı kurtaramadık nasıl bir bankaymış. En son kart paralarından, faizlerinden ve işletim ücretlerinden bıkıp gidip işletme kartımı kapattırdım. Ödememi yaparken bankadaki görevliye " artık hiç borcum yok değil mi? "diye sordum ve teyidimi de aldım. Fakat kredi kartı borcumu alırken içinde ki yazarkasa taksitini kapatmayıp işlemesine devam etmişler ve bunun yanında da işletim ücretini devam etmişler.

Şu an "460 lira borcunuz var" diyerek arıyorlar. "En son ne zaman hesaplarımı kullanmışım" diyorum "16 Eylül 2016" diyorlar. "Buna rağmen mi işletim ücretleri var" diyorum utanmadan "evet" diyorlar. Harika bir usulsüzlük sistemi.

Dilek 1.373 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi21 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 444 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön