Denizbank İsim Problemi!

Sami C. |

Denizbank kredi kartıma eşim için ek kart başvurusunda bulundum. Adını, soyadını ve TC kimlik numarasını bildirdim. Başvuru kabul edildi ancak takip için bankayı aradığımda, eşimin 2006 yılında boşandığı eski eşinin soyadı ile kredi kartı gönderildiğini öğrendim.

Düzeltilmesini istedi. Düzeltilmesi için benim bankaya başvurmam, dilekçe yazmam ve kimlik fotokopisi yollamam gerektiğini söylediler. TC kimlik numarası varken, eşimin 7.5 yıldır kullanmadığı eski eşinin soyadı hatasını neden ben düzeltmek için çaba sarf ediyorum? Bankanın kayıtlarında böyle görünüyor olması benim sorunum değil. Böyle bir çaba sarfetmeyi reddediyorum ve Denizbank'ı kınıyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  11:41

  Müşterimiz Sn Sami C. Müşterimizin bildirimi tekrar değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

 • Sami C.
  14 Ekim
  08:32

  Bana bankadan bir SMS geldi, problemi sube ile cozecekmisim. Subeye evlilik cuzdani kimlik gibi belgelerimizi faksladim, yanina bir de dilekce yazdim durumu anlatan. Hicbir gelisme olmadi.
  Gecen gun 4440800 noyu tekrar aradim, ekkart teslim edilmedigi halde aktif gorunuyor, yanlis isimle, iptal ettirdim.
  Yeni basvuru yapmak istedigimi soyledim, esimin TC kimlik nosunu verdim. Hala yanlis isimle ekkart acmaya calisiyorlar. Telefondaki nazik kisi benim subeyle temasa gecmem gerektigini soyledi. Delirtici bir durum. Subeye gidersem kendi kartimi da iptal edecegim.

 • Sami C.
  17 Eylül
  00:00

  Bana hiçbir yanıt verilmedi.

 • 12 Eylül
  11:48

  Müşterimiz Sn Sami C. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801