06 Eylül 2013

Denizbank İptal Edilen Karta Borç Çıkardı!

Temmuz ayında tamamen borcunu ödeyip iptal ettirdiğim işletme kartından dolayı, eylül ayında tekrar 312 TL borç bildirimi geldi. Değişik bankalarda kaç defa kart iptal ettim böyle bir şeyle karşılaşmadım. Ne bankamatiğinden doğru düzgün işlem yapılıyor, ne müşteri hizmetleri sorularıma cevap verebiliyor.

Müşteri hizmetlerini arayıp böyle bir durumla karşılaştığımı söylüyorum, daha önceden borcunuz kalmış olabilir vs diye yuvarlak cevaplar veriyorlar. Bir kere benim daha önce borcum olsa kartım iptal edilmez. Bu nasıl bir bankacılık anlayamadım.

Oğuz 126 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz 09 Eylül 2013

    Hiç bir konuda doğru düzgün bir bilgi verilmiyor.memnun değilim

  • Denizbank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Oğuz K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön