19 Nisan 2013

Denizbank İptal Edilen Aidat İçin Sonradan Borç Çıkardı!

Denizbank'ın yaklaşık 7 aydır iptal ettirdiğim, kapalı olan kredi kartıma uygulamış olduğu yıllık kart aidatının Sikayetvar.com üzerinden yaptığım şikayet üzerine iptalinden sonra, iptal işlemi ile son ödeme tarihi arasında çıkarmış oldukları 5 lira 86 kuruşluk gecikme ücreti de telefon bankacılığından yaptığım itiraz sonucu iptal edilmişti.

Fakat elime ulaşan son ekstrede itirazlarım üzerine iptal edilmiş olan tutarlar tamamen iptal edilmemiş olup 29 kuruşluk son bir bakiye çıkarmışlar. Bu bakiye üzerine de telefon bankacılığı ile yaptığım görüşmede itiraz için bir kayıt oluşturamayacaklarını, kalan bakiyenin iptal edilemeyeceği ve şubeye gidip ödeme yapmam gerektiği tarafıma bildirilmiştir.

Can 77 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Can P. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön