23 Eylül 2013

Denizbank İpotek Fek Ücreti Talep Ediyor!

23 Eylül 2013 Denizbank Keyap şubeden konut kredisi kullandım ve Son kalan kalan taksitlerimi toptan ödeyerek borcumu kapattım. Denizbank benden ipotek fekki için 300 TL para istiyor. Bankaya olan borcumu günü gününe ödememe rağmen ve kredimi erken kapadığım için %2 erken kapama cezasını ödedim.

Yine banka son olarak tüm yasal faizlerini erken kapama cezasınıda aldıktan sonra borcu yoktur yazısı yada ipotek kaldırma anlamında olan ipotek fek yazısı için 300 TL para istedi. Bu tutarın çok olduğunu, sonuç olarak kredinize istinaden faiz kazancını üstüne de birde erken kapama cezası altında extra parayıda aldıklarını belirterek ödemeyeceğimi belirttim. Yasal olmayan bu tutarı ödemek istemiyorum.

Ercan 665 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Ercan K tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön