Denizbank İpotek Fek Ücreti Almaya Devam Ediyor!

Erçin Ç. |

Denizbank 3965*** no'lu müşterisiyim.Tekirdağ Çorlu Çarşı şubesinden 15/09/2009 tarihinde konut kredisi çektim.16.09.2013 tarihinde son taksidimi ödedim.İpotek fek kağıdı almak için bankaya gittiğimde benden 230 tl ücret istendi. Denizbank bunu almakta ısrar etmektedir.

Gazetelerde aşağıda belirttiğim haberde bile BBDK ile anlaşıldığı yazmaktadır.Anlaşılan o ki bazı bankaların buna uyup Denizbank'ın buna uymadığı görülmektedir.Keyfi olarak alındığını düşündüğüm bu ücreti ödemeden ipotek fek kağıdının tarafıma verilmesini istiyorum.

http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2013/07/20/bankalar-5-kalem-ucretten-vazgecti/

Etiketler :

İpotek İşlem Ücretleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erçin Ç.
  23 Nisan
  09:53

  Herzaman olduğu gibi denizbank ta müşteri memniyeti sıfır.Sitenize yazdıkalrı görüşme yazısında bile ismimi yanlış yazmışlar.Ayrıca mail adresime otomatik msj atmakla yetinmişer.Daha önce bu konuyla ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda ipotek fevk ücreti hakkında bilgimiz yok şube ile görüşün diyacek kadar sorunlu bir banka.Sanki şubeler denzibank a değilde başka bir kuruma bağlı böyle saçmalık olamaz.

 • 18 Nisan
  14:10

  Müşterimiz Sn Ergin Ç. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801