17 Eylül 2013

Denizbank İpotek Fek Ücreti!

Bankanız Bilecik/Bozüyük şubesi 61***34 nolu müşterinizim. Mayıs 2012'de çekmiş olduğum 89.250 TL'lik borcumu 15.07.2013 tarihinde %2 erken kapama ve günlük işleyen faizleriyle beraber ödedim. Web sitenizde dahi ipotek fek ücretinin 300 TL olduğu yazarken şubeniz den 500 TL ödemem gerektiği söylendi.

Kaldı ki bankaların denetleme kurulu ile yaptığı anlaşma gereği içinde ipotek fek ücreti de dahil olmak üzere 5 kalemden ücret talep edemeyeceğini biliyorum. Ayrıca sorunuma muhatap bulma aşamasında Bozüyük şubenizde ki müdürünüzün şahsıma karşı hal ve hareketleri oldukça lakayt
olduğunu da belirtmek isterim. Fek yazısının tarafıma verilmesini aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Derya 176 Okunma

Cevaplar

  • Derya 28 Eylül 2013

    Sözleşmede her türlü masraf yazıyormuşmuş, peki niye sözleşme imzalatılırken müşteri memnuniyetine çok önem veren firmanız ve temsilcileriniz boşlukları boş bırakarak imzalatıyor bilgilendirme yapmıyor? Sonradan kafalarına göre doldurmak için mi? kendi müşteri temsilciniz ipotek fek ücretinin kiminde hiç alınmadığını kiminden 250, kiminden de 500 alındığını söylüyor. bu nasıl hizmet standardıdır. Web sayfanızda dahi 300 yazarken niye 500 alındığını açıklayamıyor. Bazılarından hiç para alınmadığını da genel müdürlük öyle uygun görüyor diyor. Özel bankaların nasıl ayakta kaldıkları çok açık.

  • Derya 25 Eylül 2013

    Basma kalıp sözlerle soruna çözüm bulduklarını sanıyorlar. 1 haftayı geçti bırakın çözüm bulmayı aramadılar bile. En kısa süre de bilgi verme, soruna çözüm bulma ve müşteri memnuniyetinden kasıtları bu olsa gerek.

  • Denizbank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Derya Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön