03 Nisan 2013

Denizbank İpotek FEC Bedeli!

Güngören şubesinden 2011 yılında kullandığım konut kredisini, faizlerin düşmesi ile yapılandırmak istedim. Şubedeki A** Hanıma gittim, kendisi yapılandırma ile ilgili bir hesaplama yaptı. Bende "Kredi kapama rakamı ne kadar, başka bankalardan da fiyat alacağımı" söyledim.

Kendisi de, başka bankalar bana daha uygun bir fiyat veremesin diye, gerçek kredi kapama rakamının üzerine, bir takım ilaveler yaparak kapama rakamını olduğundan yüksek söyledi. Bunu öğrendiğimde, rakamı aşağıya çekti ama benim ne bankaya ne de kendisine hiç bir güvenim kalmadı ve diğer bankaya krediyi taşımak avantaj sağlamasa bile taşıdım.

Denizbank ise FEC bedeli diye kağıt parçası için benden 500 TL Fahiş bir bedel aldı.

Özkan 72 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Özhan H. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön