14 Nisan 2015

Denizbank İnsanı Oyalıyor!

Adana Mobilyacılar sitesinde bulunan şubenize kredi kullanmak için başvurdum. Kredide hiçbir sorun yoktu, evraklar imzalandı, üretici kart gönderildi (tabi ben bu kartı almadım henüz, çünkü hala krediden ses yok), güya para hesaba geçecek, bekliyoruz da bekliyoruz. Neyi beklediğimizi bilmiyorum ama, bir kredi reddolursa müşteriye bilgi verilir ve evraklar teslim edilir, onaylandıysa da para hesaba geçer.

Hem krediniz onaylandı diyor müşteri temsilcim B***** bey, hem de hesaba para bir türlü geçmiyor. Herkesin işi gücü var, bu şekilde müşteriyi oyalamanız hiç hoş değil, ne kadar ciddiyetsiz çalıştığınızı gösteriyor.

Özlem 257 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi14 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn Özlem T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön