10 Eylül 2013

Denizbank İndirimimi Ekstreme Yansıtmadı!

Denizbank'ın ağustos ayında akaryakıt ve market harcamalarınıza %10 iade adı altında kampanyaya kayıt yaptırdım. Ağustos ayında 3 farklı petrol istasyonundan 500 TL üzerinde yakıt aldım. Eylül ayının 5'inde indirilmesi gereken tutar ekstreme yansımayınca müşteri hizmetlerini aradım ve durumu izah ettim bana verilen cevapta ise bu petrollerin faaliyet alanları akaryakıt değil o yüzden iade yapılamaz oldu. Petrolden yapılan alışveriş nasıl geçerli olamaz?

Ferit 31 Okunma

Cevaplar

  • Ferit12 Eylül 2013

    o söylediğiniz kanallar aracılığıyla bildirimde bulundum fakat beni hesaba alan olmadı...müşteri temsilcilerinizi bir daha gözden geçirin bence.

  • Denizbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Ferit T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön