Denizbank İnanılmaz Bir Sıra Anlayışı!

Ömer Ali A. |

Aksaray şubesinde normal bir sıra aldım başladım beklemeye önünde sadece 4 kişi vardı buraya dikkat! Neyse o 4 kişiden bir ikisi alındı bana sıra gelmesine 2 kişi kaldı derken içeri yeni girenler benden önce işlemlerini hallettiler. Bir çoğu tanıdığım olan sonradan gelen bu kişiler paralı esnaflar yani bankanın daimi müşterileri, neyse dedim bekleyeyim biraz daha ama gelen giden bitmedi bir türlü 4 kişilik bir sırada 1,5 saat boyunca zengin ağırladı bankamız. Tamam daimi müşteri paralı müşteri vardır sizin için öncelik teşkil ediyorsa ayır bir tane gişe onlara özel hizmet ver ama tüm
bankanın zengin paralı insanlara çalışması ne demek anlamadım. Okuyan arkadaşlar merak edebilir o kişileri nasıl tanıyorlar öncelik veriyorlar diye, T.C. ya da müşteri numarası girdikleri için sistem otomatik olarak sıraya öncelik tanıyor. Bugün bankaya gitmem gerek korkuyorum sıradan.

Etiketler :

Şube Sıra-Bekleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Ali A.
  21 Mart
  17:03

  21 Mart ve bu ayrım neden yapılıyor halen cevap verilmiş değil!

 • Ömer Ali A.
  19 Mart
  10:31

  Tarihe dikkat halen bir cevap yok!

 • Ömer Ali A.
  15 Mart
  11:10

  Halen cevap yok neden çünkü aynı ayrıma devam ediliyor!

 • Ömer Ali A.
  11 Mart
  14:51

  Bu ayrım neden yapılıyor? Halen bir cevap alabilmiş değilim.

 • Ömer Ali A.
  08 Mart
  14:57

  Evet değerlendirmeye almışınız şikayetimi ama beni bilgilendirmeyin! Buradan yazarak halkı bilgilendirin bu ayrım neden! Neden ben ve diğer insanlar bu sürekli müşterilerinizi beklemek zorunda! Herkes sırasını bilsin sırayla alınsın. Hiç kimsenin hayatından saatlerini almaya hakkınız yok. Ben kredi borcu ödeyeceğim aldığım sırada bu belli zaten! Nasılsa bekler bu krediyi ödemek zorunda mantığıyla yola çıkmak hiç doğru değil. Kredim biter bitmez bankanızla alakamı kesmekle kalmıyorum sizlerin bankacılık anlayışını herkes bilsin istiyorum. Saatlerce beklemek zorunda kaldığım o günü halen unutamıyorum!

 • 02 Mart
  09:03

  Müşterimiz Sn Ömer Ali A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801