07 Nisan 2016

Denizbank İmzalı Dilekçeme Rağmen Hesabımı Kapatmıyorlar!

Geçen sene kurum anlaşması gereği Denizbank maaş müşterisi olmak zorunda kaldım. Üstelik bulunduğumuz Çankırı-Orta ilçesinde ne Denizbank şubesi vardı ne de ATM'si. Şubeye zaten zor telefonla ulaşırdık. Rica minnet işlem sıkıntısı gidermeye çalışırdık. Bu sene farklı bir şehirdeyim ve farklı bir banka ile çalışıyoruz ama hala hesap kapatamadım. En son 24 Mart Perşembe günü Ankara- Mithatpaşa'daki dil kursu üzerinde yer alan şubeye uğrayabildim. Dediler ki sistem yok, siz imzalı dilekçe bırakın biz daha sonra hesaplarınızı kapatırız.

Bugün 7 Nisan ve hesabım halen kapanmadı. 444 lü numaraları ısrarla şube ara diyor. Şubeyi arıyorum, telefonda ısrar ediyor görevli: işlemi yapan bayan mı erkek mi diye? 15 dk beklettiler. Tekrar aradım 5 dk sonra tekrar genel müdürlüğe aktardılar telefonu. Dilekçe kayıp, tekrar bir şubeye git dilekçe ver diyorlar. İmzalı dilekçemi kaybettiler.

Emine 150 Okunma

Cevaplar

  • Emine07 Nisan 2016

    Teşekkür ediyorum.

  • Emine'nin Teşekkür Mesajı07 Nisan 2016

    Yazdığım şikayetime çok kısa bir süre içerisinde çözüm getirdiğiniz için teşekkür ederim.

  • Denizbank Temsilcisi07 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Emine B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön