20 Ocak 2014

Denizbank İlk Kullanım Aidatı Kesintisi

Denizbank kendi kafasına göre Denizbonus kullanırken trinkplus kart gönderdi ve bir yıl sonra kart aidatı geldi. Aradım iptal ettiler 2 ay sonra Denizbank'ta çalışan bir arkadaş geldi. Kart aidatsz bir kart göndereceğim dedi ve 10 gün sonra taraftar kart geldi. İptal ettirmek için müşteri temsilcisi aradım. İptal ettirmemem için bonus yükledi. Ben kartı kullanırken baktım 55 tl kart kullanım ücreti kesilmiş. Aradım temsilciyi biz bakmıyoruz şubeniz bakıyor taraftar kartlara dedi.

Bankaya gittim. Biz ona bir şey yapamıyoruz diyor. Kesilen para takımınıza gidiyor dedi. Bana böyle bir bilgi verilmedi. Müşteri temsilcisiyle konuştuğumda herhangi bir kesinti olmayacak ve olursa arayın iptal ederiz demişti. Şimdi ise biz ilgilenmiyoruz diyorlar.

Hakan 64 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn Hakan Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön