30 Aralık 2014

Denizbank İlk Kart Kullanım Ücreti.

Gsbonus kartımı ilk kullandığımda ilk kart kullanım ücreti diye bir meblağ yansımıştı. O dönem böyle saçma bir uygulamanın üzerine düşüpte iadesini istememiştim. Ekstreyi de saklamadım. Bu hafta da kart ücreti gelmiş Birkaç ay önce Gözgöz Bonus kartımın iptali için aradığımda kart aidatınız olmayacak gelirse arayın iade edelim şu kadar bonus verelim diyen banka bu sefer iptal edemiyor oldu.

Parayı ödemezsem takibe düşeceğim ama istersem hakem heyetine başvurabileceğim söylendi. Ben de peki dedim bana ilk ekstremi de mail atın orada ilk kart kullanım ücreti kesmiştiniz hepsiyle başvuracağım hakem heyetine. Gelen cevap bir hesabım olmadığı ve o hesaptan 1.5 lira kesemedikleri için olumsuzdu.

Yarkın 292 Okunma

Cevaplar

  • Yarkın30 Aralık 2014

    Zahmet edip talebime harika (!) çözüm üreten bir maille cevap vermişsiniz. Bana telefonla bir geri dönüş yapmadan ve mailime kartınızı kullandığım ilk ayki ekstremi son değil ilk tekrar yazıyorum ki yanlış gönderdiğiniz ve zaten bende olan ekstremi göndermediğiniz sürece sorunumu hiçbir şekilde çözmüş olmayacaksanız. Burada da bu saçma şablon cevapları yayınlayıp sanki bir çözüm üretmiş gibi yapıp insanları yanıltmayın!

  • Denizbank Temsilcisi30 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Yarkın A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön