21 Ocak 2015

Denizbank İlgisiz Personel ve Teknolojik Yetersizlik.

2004'den beri Denizbank müşterisiyim. Bireysel, yatırım, sahibi olduğum ltd. Şirketinin hesapları bu banka üstünde. Şu ana kadar ne sebeple şubeyi arasam kesinlikle sorun yaşadım neyi yapacağını bilmeyen personel. Kişisel ve kurumsal internet hesapları için iki ayrı telefon No. Tanımlayamadılar. Firmanın teknolojik özrü olduğu iletildi.

Adres değişikliklerim 2 faksın ardından, defalarca talimattan sonra ancak şubeye bizzat gitmemle çözülebildi. 1 yıl sürdü. Kayıp nedeni ile geçici olarak kullanıma kapattırdığım kartı, kart bulununca defaatle şubeyi arayarak, en yakınımdaki şubeye giderek açtırdım. Hala açılmadı. Kurumsal mobil uygulama perişan.

Suat 235 Okunma

Cevaplar

  • Suat 27 Ocak 2015

    Telefonla arandım. "Size nasıl yardımcı olabiliriz" denildi. Okuma yazması yoksanırım bu arkadaşların. Oku neyi şikayet etmişim bir bak. Şikayet ettiğim hususlara dair bir şey söylenmedi. "Size nasıl yardımcı olabiliriz?" Olmayın mümkünse.

  • Suat 22 Ocak 2015

    Şikayetimin ardından, burada bir bankanın bir şikayetle nasıl baş ettiğine ya da edemediğine emsal olması niyetiyle süreci yazıyor olacağım: 1. Bugün bireysel şube tarafından arandım. "Bireysel hesaplarınız bizde, kurumsal başka şubede. Yazdıklarınız onların sorunu" denildi. Ellerine bir bomba bırakılmış gibi, hemen defettiler sağ olsunlar bireyselden. Canım ülkemin canım müşteri hizmetleri. 2. Böyle durumlarda kurumların tek parça, tek vücut olması beklenir ya hani. Sanki Peru'daki başka bir bankayı şikayet etmişim gibi bir izlenim oluştu. Bakalım ne olacak.

  • Denizbank Temsilcisi21 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn Suat Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön