07 Eylül 2013

Denizbank İkinci Yıl İçin Kartıma Ücret Yansıttı!

2012 yılında Denizbank Fenerbahçe Bonus kartını ilk yıl için kart aidatı olmaması nedeniyle aldım.Şu ana kadar kartı hiç kullanmadığım halde ikinci yıl için kart aidatı ekstreme yansıdı. Fenerbahçe' ye aktarılan tutar olan 35 TL'yi ödedim ve kartın iptali için aradım.çok kaba bir ifade ile kartın iptal edilemeyeceğini ve hiç kullanmadığım kartın aidatını ödemem gerektiği ifade edildi.

Kartım o esnada çalındığı için bu sefer iptal ettirebildim. Hiçbir başvurum olmadığı halde kurtaran hesap adında bir hesaptan yıllık aidatın asgari ödeme tutarının bu hesaptan çekildiğini gördüm.Bu tutarı da ödeyerek hesabı kapattırdım. Ancak hala kalan tutar benden tahsil edilmeye çalışılıyor. Tek kelime ile "Kayıp"

Aşkın 33 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Aşkın K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön