20 Eylül 2013

Denizbank İcra Dosyası!

2 yıldır başımda karabulutlar dolaşıyor, tüm kredi kartlarım kredilerim ve Kredi ile almış olduğum aracım icradan satıldı ve icra işlerim bitmek bilmedi. Bugün kendime ait olmayan eve icraya gitmişler. Yaşamadığım, oturmadığım ev için icraya gitmişler. Şehirler arası daima ikamet değiştirdiğim için alamadım ikametimi başka bir sabit yere.

Yalnız diğer bankalar maaşıma haciz koydurdular ve tahsilatlarını oradan yürütüyorlar. Denizbank benim oturmadığım kalmadığım o eve neden niye niçin icraya gidiyor hiçbir anlam veremedim. Rezil olduğum yetmezmiş gibi bir kez daha rezil oluyorum. Keşke bir yerlerden para bulabilsemde Bankanız müşteri temsilcilerinizin kırıcı laflarından kurtulabilsem.

Barış 181 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Barış Albatros T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön