05 Şubat 2014

Denizbank Hesaptan Eksilen Paralar!

Denizbank'tan hesap açtırdım. Hesabıma kurtaran hesap tanımlatıp kullandım. Kurtaran hesabım eksiye düştüğünde ödememi sırf eksik kalabilir diye ATM yerine banka şubelerinden yaptım. Buna rağmen sürekli 2-3 ayda bir 10 tl borçlar ödemeye devam ettim. en sonunda 10 tl'lik bir borç çıkınca hesabın borcunu ödeyip kapatılmasına dair talimat verdim.

Yaklaşık 3 ay sonra hesabıma baktığımda hesap kapanmamış ve 1,5 tl'lik bir borç çıkıyordu. Yaptığım görüşmelerde borcu ödeyip sonrasında talimat verin falan dediler. Kendi yaptıkları hata için borcu ödedim tekrardan talimat verdim meblağ büyük değil ama... Değil müşterileri bankanın önünden geçmem artık hesabımı kapatsınlar yeter.

Barış 66 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn Barış A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön