02 Şubat 2015

Denizbank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Daha önce 2817539 şikayet numarasıyla başvuruda bulunduğum Hesap işletim ücretiyle ilgili başvurumun olumlu sonuçlandığı maili geldi. Fakat aynı gün içerisinde Hesap işletim ücretinin geri yatmasının ardından bir gün sonra tekrar hesap işletim ücretini olarak hesabımdan para çekilmiş gözükmektedir.

Hem başvurumun olumlu sonuçlandığına dair mail atıyorsunuz hem de bu hesap işletim ücretini tekrar kesiyorsunuz. Sizin bankacılık anlayışınız bu mudur? Aralık ve Ocak ayında kesilen hesap işletim ücretlerinin hesabıma iadesini ve bir daha hesabımdan bu kesintinin yapılmamasını rica etmekteyim.

Sedat 188 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi02 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Sedat E. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön