02 Nisan 2013

Denizbank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Denizbank'ın kredi müşterisiyim. 2009 yılından beri kredimi geciktirmeden ödemekteyim. Bu zamana kadar benden hesap işletim ücreti hiç kesilmedi. Fakat kredim ile alakalı olarak dosya masraflarının iadesini talep edince ve bu talebim tüketici hakem heyeti tarafından haklı bulununca bu şirket benden 2012 yılının başından olmak üzere her ay 7 tl hesap işletim ücreti kesmeye başladı.Bunun yasal olmadığını düşünmekteyim ve tarafıma iade edilmesini istiyorum.Ayrıca bana zorla kullanılabilir mevduat hesabı açıp beni oradan faydalanıp zor duruma sokma çabasında olan bu bankadan bu hesabında kapatılmasına ilişkin dilekçe yazmama rağmen bunu da yapmadılar.Bu hesabımın da kapatılmasını istiyorum.

Cihat 82 Okunma

Cevaplar

  • Cihat 04 Nisan 2013

    sizden hiç birşey olmaz.tefeciliğin yasal halini yapar olmuşsunuz.haram olsun hepinize.ondan sonra utanmadan arayıp size kredi verelim yok kart verelim falan filan... hesap işletim ücreti almak yasal mış...diyecek söz bulamıyorum.helal olsun.

  • Denizbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Chat D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön