Denizbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Metin T. |

07/07/14 Tarihinde Denizbank'tan 17 bin TL tutarında kredi çektim ve haliyle krediye bağlı bir hesap açıldı. Denizbank'ta çalışan banko görevlisi bir paracard vererek kredi ödemesini bu kart ile yapabileceğimi herhangi bir ücreti olmadığını söyledi.

Aylık kredi taksit tutarı 772 TL bu yüzden ATM'den 775-780 yatırıp kredimi ödüyorum. 5 ay sonra fark ettim ki yatırdığım fazla paralar sürekli sıfırlanıyor, hesapladığım zaman toplam 16,60 TL ücret kesilmiş. Bankayı arayıp sorduğum zaman kart ücreti değil hesap işletim ücreti olduğu söyleniyor. Müşterilerinize ücretsiz olduğunu söyleyip paracard veriyorsunuz ve sonrasında hesap işletim ücreti kesiyorsunuz bu yaptığınız tüketiciyi kandırmaktır.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin T.
  05 Ocak
  14:32

  Hızlı geri dönüş için teşekkürler fakat benim sorunumun çözümü ile ilgili bir gelişme olmadı. Ben sorunumu size açıkça belirtiyorum siz bana THH ye başvurabilirsiniz diyorsunuz.

 • 29 Aralık
  12:34

  Müşterimiz Sn Metin T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801