Denizbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Sedat E. |

Ağustos ayı içerisinde Denizbank Media Markt içerisinde bulunan yetkili tarafından taksitlendirmek üzere nakit kredi aldım. Bu işlem esnasında yetkiliye özellikle Hesap işletim ücreti olup olmadığını sordum. Yetkili 1 yıl boyunca olmadığını 1 yıldan sonra belki olabileceğini bu hesabın sadece nakit para yatırmak için açıldığını tarafıma iletti.

Fakat 11.11.2014 tarihinde bankamatiğe taksiti yatırmak için gittiğimde Hesap İşletim Ücreti alındığını fark ettim. Bunun üzerine hemen müşteri hizmetlerini aradım. Oradaki görevli bu hesaptan Hesap İşletim Ücreti kesildiğini kesilmemesi için ancak 2 adet fatura otomatik ödeme talimatıyla Hesap İşletim Ücreti alınmayacağını belirtti.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sedat E.
  17 Kasım
  11:15

  Firma şikayet doğrultusunda hesap işletim ücretini geri yatırmış. Fakat 1 gün sonra tekrar hesabımı kontrol ettiğimde 2 aylık hesap işletim ücretinin kesildiğini gördüm. Bu nasıl iştir. Hem geri yatırıyorsun. Bir gün sonra tekrar o ücreti kesiyorsun. Anlam vermek çok zor.

 • 12 Kasım
  12:21

  Müşterimiz Sn Sedat E. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801