12 Kasım 2014

Denizbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Ağustos ayı içerisinde Denizbank Media Markt içerisinde bulunan yetkili tarafından taksitlendirmek üzere nakit kredi aldım. Bu işlem esnasında yetkiliye özellikle Hesap işletim ücreti olup olmadığını sordum. Yetkili 1 yıl boyunca olmadığını 1 yıldan sonra belki olabileceğini bu hesabın sadece nakit para yatırmak için açıldığını tarafıma iletti.

Fakat 11.11.2014 tarihinde bankamatiğe taksiti yatırmak için gittiğimde Hesap İşletim Ücreti alındığını fark ettim. Bunun üzerine hemen müşteri hizmetlerini aradım. Oradaki görevli bu hesaptan Hesap İşletim Ücreti kesildiğini kesilmemesi için ancak 2 adet fatura otomatik ödeme talimatıyla Hesap İşletim Ücreti alınmayacağını belirtti.

Sedat 1.822 Okunma

Cevaplar

  • Sedat 17 Kasım 2014

    Firma şikayet doğrultusunda hesap işletim ücretini geri yatırmış. Fakat 1 gün sonra tekrar hesabımı kontrol ettiğimde 2 aylık hesap işletim ücretinin kesildiğini gördüm. Bu nasıl iştir. Hem geri yatırıyorsun. Bir gün sonra tekrar o ücreti kesiyorsun. Anlam vermek çok zor.

  • Denizbank Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Sedat E. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön