04 Şubat 2014

Denizbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Denizbank bursa heykel şubesinde maaş hesabı olarak kullandığım hesabım mevcut. Ocak ayında ekstreyi incelediğimde 2012 yılı aralık ayı ve 2013 yılı ve 2014 yılı ocak ayı için hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm.

Şubeyi arayıp hesapta para olan dönemlerde kesilmeyen bu bedelin niye ocak 2014 e bırakıldığını ve yüksek tutardan kesildiğini sorduğumda o dönmede hesabınızda para yoktur kesilmemiştir diye tuhaf bir cevap aldım. Ki o dönemlerde de hesabımda para vardı. Üstüne 8 tl olan ücretin mart tan itibaren 9,5 tl olacağını ve iade yapılmayacağını söylediler ve ben hesabından kesilen tutarın iadesini istiyorum. Hakkız kazanç elde ediyorlar.

Ayça 61 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn Ayça Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön