08 Şubat 2014

Denizbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Tüketici Kanunu öncesinde kredi ödemeleri için açılan hesaptan hesap işletim ücreti alınıyordu. Kanun sonrasında tüketiciden belirli süreli kredi sözleşmesine ilişkin bir hesap açılması ve bu hesaptan sadece kredi ile ilgili işlemler yapılması durumunda, hesaba ilişkin herhangi bir isim altında ücret veya masraf talep edilemeyeceğine karar verilmiştir.

Kanuna göre hesap üzerinden başka işlemler yapılmaz ya da tüketicinin hesabın açık kalmasına dair bir talimat olmazsa, kredi ödemeleri bitince hesap da kapatılır. . Buna binaen ben Denizbank'tan açtığım hesap sadece kredi ödeme yapmak için kullanıyorum. Tüketici kanununa hesap işletim ücreti almamanız gerekiyor.

İsmet 48 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn İsmet K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön