19 Mart 2013

Denizbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Yıllardır denizbank müşterisiyim. Geçen ay kullanmış olduğum tüketici kredisine istinaden kendilerinin zorunlu olarak açmış oldukları kredili mevduat hesabına istinaden yatırdığım kredi ödeme tutarına ek olarak 90 tl üzerinde hesap işletim ücreti kesilmiştir. Bankaya yapmış olduğum yazılı başvurunun cevabında kendilerinin yasal olarak bunu alabileceklerini ifade etmişlerdir.

Zoraki açılan bir hesaba işletim ücreti alıyor. Böyle bir durumu denizbank gibi köklü bir bankaya yakıştıramadığımı belirtiyorum ve bu konu hakkında tüketici mahkemesine gideceğimi de ayrıca belirtiyorum.

Fatih 46 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 21 Mart 2013

    banka hiçbir şekilde geri dönüş yapmadı sadece buradan ilgilendiğini söylemekle yetindi buda başka bi rezalet

  • Denizbank Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Fatih İ tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön