19 Ağustos 2013

Denizbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Yıllardır Denizbank müşterisiyim, vadeli hesabımı da bu bankada açmıştım, tek kredi kartımı da bu bankadan aldım ve hala aktif olarak kullanıyorum. En son 16 Temmuz'da İstanbul Kavacık Şubesinden 2410-21637 referans nosuyla bireysel kredi kullandım. Bana tahsis ettikleri krediden geçmişe dönük hesap işlem ücreti kesmişler.

Ben bu kesilen hesap işletim ücretlerinin haksız olarak kesildiğine inanıyorum ve tarafıma iadesini istiyorum. Yoksa ilgili bankadan kredi kartımın iptalini ve tüm şubelerdeki hesaplarımın kapatılmasını talep ediyorum. Bu konuyla ilgili olarak bankaya başvurduğumda olumsuz cevap aldım.

Altan 63 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn Altan T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön