20 Ocak 2015

Denizbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

Denizbank Aralık 2014 itibari ile açılan maaş hesabımdan tam 102 TL hesap işletim ücreti kesti. Telefon bankacılığı ile görüşme sağladığımda telefondaki arkadaş bunun neden gerçekleştiğini bilmediğini şubem ile görüşme yapmamın gerektiğini söyledi. Konu ile alakalı herhangi bir şekilde kart bile gelmeden ortalama 1 senelik hesap işletim ücreti kestiğini şubeyle de paylaşıyorum otomatik ödeme talimatı vermem gerektiğini söylüyor.

Var olan kredi kartıma zaten otomatik ödeme tanımlı. Yeterli değil diyor ve maaş hesabından toplamda ortalama 12 aylık ücret olarak 102 TL kesintiye uğramış. Şirketimizde çalışan bütün personelden bunu yapmış durumda. Konu ile ilgili yetkili kimseye de ulaşamıyorum.

Baran 258 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi20 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn Baran B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön