12 Eylül 2013

Denizbank Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Uzun süredir müşterisi olduğum Denizbank bankasının kredi kartını aktif olarak kullanıyorum . Her ay faiziyle beraber ödememizi yapıyoruz. Hesap bölümünü kullanmıyordum lazım oldu kullanmak istedim ama o da nesi yüklediğim paralardan 7 TL , 7 TL gitmeye başladı . Biz bu bankanın müşterisi değil miyiz . Her ay yüklü miktarda ödeme yapmıyor muyuz, bu 7 TL 'de nereden çıktı . Neredeyse 77 TL civarlarında bir ücret kesildi. Ben bu ücreti ödemek istemiyorum.

Zaten kullanıyorum kartı EFT - havaleden zaten belirli ücretler kesiyorsunuz ,bu hesap işletim ücretide nedir? İadesini talep ediyorum . Lütfen müşterilerinize sahip çıkınız . Biz ödememizi yapıyor isek, sizde bize bilgilendirmeyi maksimum düzeyde yapmanız gerekiyor.

Yunus 71 Okunma

Cevaplar

  • Yunus12 Eylül 2013

    sayg?de?er denizbank toplam iade tutar? 2012 den bu yana 97 TL'dir.

  • Yunus12 Eylül 2013

    97,85 TL Şu an toplam çekilen ücret...

  • Denizbank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Yunus Emre K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”İletişim Formu “ ya da 444 0 500 numaralı Çağrı Merkezimizden iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, Citibank Müşteri Hizmetleri 444 0 500

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön