04 Eylül 2013

Denizbank Hesap İşletim Ücreti!

Denizbank'ta eski hesabım olmasına ve benden hesap işletim kart ücreti adı altında ücretler almayacaklarını beyan etmelerine rağmen 03.09.2013 tarihinde hesabımdan, hesap işletim ücreti kesmiştir. Bunu kabul etmiyorum.

Bu tutarın ve bana ait ilgili bankanın Giresun Merkez, İstanbul Elmadağ ve İstanbul Kavacık şubelerindeki hesaplarımdan, hesapların açıldığı günden bugüne kadar; hesap işletim ücreti komisyon adı altında hesaplarımdan kesilen tüm ücretlerin tarafıma iadesini ve 2013 Ağustos ekstreme yansıyan yıllık kart ücretininde silinmesini, aracılığınızla arz ve talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

Altan 584 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Altan T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön