29 Mart 2013

Denizbank Hesap İşletim Ücreti!

Ben, 2011 yılı 8. ayında Denizbank'tan konut kredisi kullandım. Bugüne kadar Denizbank ile söz konusu kredi dışında hiçbir alış verişimde olmadı. Her ay kredi anapara+faizi'ni ATM,EFT vs kanallar aracılığı ile yatırırım. Banka da kredi günü gelince kredi tutarının tahsilatını yapardı, Taa ki, 2013 yılı başına kadar..

Bankanın ne kredi kartını kullanırım, ne mevduatımı bankada değerlendiririm ne de her hangi bir yere ödeme veya para gönderme aracı bankayı olarak kullanırım.

Bütün bunlara rağmen, sayın banka yetkilileri benim hesabımdan aylık 7 TL gibi bir hesap işletim ücreti kesiyorlar..

Konu ile ilgili şube, şikayet hattını aradım, şikayet dilekçesi bile göndermeme rağmen hiç sonuç alamadım

Özkan 297 Okunma

Cevaplar

  • Özkan03 Nisan 2013

    Sikayetime "hazır metin"i kopyala yapıştır mantığı ile yanıt verilmiştir. Şikayetimde "Konu ile ilgili şube, şikayet hattını aradım, şikayet dilekçesi bile göndermeme rağmen hiç sonuç alamadım" yazmama rağmen, Müşteri Memnuniyeti Bölümündeki arkadaşlar hiç şikayeti okumamış olacaklar ki, bir de bana "şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden iletebilirsiniz" şeklinde yanıt vermişler.

  • Denizbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Özkan H. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön