05 Mayıs 2015

Denizbank Hesap İşletim Ücret İadesi!

Denizbank'tan aldığımız pos cihazı ve 2 farklı hesabımıza istinaden geriye dönük kesilen 209 TL tutarındaki ücreti 4 adet otomatik ödeme talimatı vererek iade alacağımız söylenmesine karşın 15 gündür verdiğimiz tüm çabalara rağmen alamıyoruz. Kesilen tutarlar ayın 1. günü hesabımızdan çekilmesine karşı iade işlemi bahanelerle hala yapılmamış olup, bu ay için bile kesinti yapılmıştır. Bankanın bu iş ahlakına uymayan ve insanları yanıltmaya yönelik tavırları banka ile olan çalışmalarımızı sonlandırma kararı almamıza sebep olmuştur. Şubeyi her ziyaretimizde yoğun olarak şahit olduğumuz bireysel ve ticari şikayetler aslında Denizbank ile ilgili olumsuz kararlarımızı perçinlemiştir.

Gökhan 194 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan16 Mayıs 2015

    Merhaba, hesap işletim ücreti adı altında hesabımızdan çekilen ve iade edilecek tutar kesintilere uğratılarak taahhüt edilen rakamdan farklı eksik olarak işlem yapılmış olduğunu ve bu durumdan oldukça rahatsızlık duyduğumuzu belirtirim. Ayrıca bankanıza otomatik ödemeye verdiğimiz ofis No. 2164694126 olan faturamız son ödemesi 15.05.2015 olmasına karşın hesapları incelediğimizde 11:38 de hesabımızdan çekilmesine rağmen tel numaramızda borç hala ödenmemiş ce cezaya girmiş görünmektedir. Sıkıntılarımız bu ve benzeri sebeplerden hala devam etmekte olup acil çözüm beklemekteyiz!

  • Denizbank Temsilcisi05 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn Gökhan Z. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön