06 Eylül 2013

Denizbank Hesap Açmadı!

Denizbank Sanayi Şubesine 2013 Nisan ayına kadar verdiğim otomatik ödeme halen istemim dışı devam etmekte ve kızımın okul taksitleri 4 aydır habersiz Bahçeşehir Kolejine ödeme yapmıştır.

Bu sene veli olarak eşim Denizbank'a ulaşmış hesap açmak ve aynı öğrenci adına otomatik ödeme istemesi sırasında şubeden A. Hanım. bu öğrenci aynı hesaptan devam edebilir annesi adına bir hesap var demek yerine birine kefil olmuşsunuz veya ek kartlarından birine 60 TL borç var, banka göremiyorum size hesap açamam diyerek eşimi göndermiş. Fakat kendiliğinden günü geçmiş olmasına rağmen ek hesabı kullanıp faiz işletmişler. Gereğini acil rica ederim. Hukuk servisi müşteri hizmetlerine, müşteri hizmetleri şubeye atıyor.

Didem 216 Okunma

Cevaplar

  • Didem 10 Eylül 2013

    Genel merkez şubeden cevap alın dedi,şubeden Ahu hnm.bu kadar takipcisiniz madem otomatik hesabınızı iptal etseydiniz diye bir cevap verdi.Eşim geldiğinde neden hesabın devam edebileceğini söylemediniz diye sordum görmedim dedi.Tarzını ve konuşmasındaki lakayitliği lütfen telefon kayıtlarınız varsa dinleyin.Sonuç cevap yok,hep ben arıyorum,arayan soran yok.Bende artık kanuni hakkımı arayacağım.

  • Didem 06 Eylül 2013

    444 0 801,Hukuk Servisiniz ve şubenizle görüştüm...sadece uzatıyorlar ve standar bir cevap yok.

  • Denizbank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Didem A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön