24 Ocak 2014

Denizbank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Almaya Devam Ediyor

Atılım Üniversitesi yüksek lisans ödemelerimi Denizbank aracılığıyla yapmaktayım. Daha önce Şikayet var sitesi aracılığıyla yapmış olduğum şikayet neticesinde hesap işletim ücreti adı altında kesilen paralar tarafıma iade edilmiş ancak 2014 yılı itibariyle tekrar hesap işletim ücreti ve faizi tekrar alınmaya başlanmıştır.

Ayrıca tarafıma talep etmediğim halde hesap ekstresi gönderilmekte olup muhtemelen ekstre ücreti talep edilecek. Bankayla irtibata geçmeme rağmen bu durum hala düzeltilmemiştir. Mağduriyetimin giderilmesini bir an önce okul taksitlerimin bitmesiyle Denizbank'tan kurtulmak istiyorum.

Fatih 80 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön