04 Mart 2015

Denizbank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı.

Denizbank Samsun Şubesinde 650 TL KMH hesabı ve bunun bağlı olduğu vadesiz mevduat hesabım var. Yakın zamanda konut kredisi kullanacağım için Denizbank'taki hesabımı kapatmadım. Geçen ay bir ihtiyaç oldu ve 650 TL KMH hesabımı kullandım. 02/03/2015 tarihinde de faizi ile birlikte KMH hesabımı kapatmak için bu hesaba 673.98 TL'ödeme gönderdim.

Bugün Denizbank'tan bana gecikme mesajı gelince tekrar hesaplarıma baktığımda Denizbank'ın benden 1 yıllık hesap işletim ücreti olarak 173.98 TL kesinti yaptığını, kalan 504 TL'nin hala vadesiz hesapta durduğunu gördüm. Ben bu bankadan konut kredisi kullanmak için hesabımı kapatmıyorum, banka benden geçmişe dönük 173,98 TL kesinti yapıyor. İadesini istiyorum.

Gökhan 346 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı12 Mart 2015

    Firma şikayetimin 2.günü söz konusu hatayı telafi etti. Kendilerine teşekkür ederim.

  • Gökhan 04 Mart 2015

    Bankanız Genel Müdürlüğünden aldığım yanıt bilmemne kanunu uyarınca bu kesinti sizin hakkınızmış. Ben sizden 2/3/2015'te KMH ödemesi için yatırılan paranın tahsil edilmeyip,1 gün sonra geçmişe dönük 1 yıllık kesinti yapılmasını nasıl açıklayabilirsiniz. Ben bu konuyu Yönetim Kurulu Başkanınız ve Genel Müdürünüz Hakan Ateş Bey'e kişiye özel mektup ile bildireceğim. Burada kaçırdığınız çok önemli ayrıntı ben bankanızdan 10 yıl vadeli konut kredisi kullanmanın peşinde iken, siz benden 173 TL'lik hesap işletim ücreti tahsilinin peşindesiniz, işte tam da bu konuyu YKB ve Genel Müdürünüz ile paylaşacağım.

  • Denizbank Temsilcisi04 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Gökhan Z. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön