10 Ekim 2013

Denizbank Hesabımdan Habersiz Para Alıyor!

Hesap işletim ücreti adı altında sürekli para alıyorlar.Müşteri hizmetleriyle konuştuğumda hesabım aktif olduğu için alıyorlarmış!E hesabım pasif olsa bu seferde hesabı kullanmıyorsunuz,aktifte tutmak için alıyoruz diyerek alacaklar. Ya biz hiç mi hesabımızda para tutamayacağız,belki ben bulunsun diye bırakıyorum.

Bankalar ,paramızı güvenli bir şekilde muhafaza edecek olan kurumlardan oluşmuyor mu?Biz orada muhafaza edemeyeceksek ne yapacağız yani kasa mı kiralayalım!Yoksa yastık altı mı yapalım aman bankalar paramızı 3-5 demeyip çekiyorlar diye.

Ben artık bankaların habersiz ve onayım olmadan hesabımdan para çekmelerinden şikayetçiyim. Şu kredi borcum bitsin,Denizbank'la bütün ilişiğimi keseceğim!

Esra 39 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi10 Ekim 2013

    Müşterimiz Sn Esra S. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön