05 Kasım 2014

Denizbank Hesabımdan Benim Onayım Olmadan Para Çekilmiş.

Bursa Küçük sanayi şubenizden son 3 aya ait hesap dökümünü Vize işlemlerinde kullanmak için gişeden istedim. Sayfa başı 3 TL toplam 18 TL masraf olduğunu söyledi. Bende böyle bir masrafı 15 yıldır çalışıyorum bankanızla ve aynı belgeyi defalarca hem sizden hemde başka bankalardan ücretsiz olarak aldığımı ve böyle bir masrafı ödemeyi reddettiğimi söyleyip, bir şey istemediğimi belirtip hiç bir şey imzalamadan ve almadan söylenerek şubeyi terk ettim.

Daha sonra hesaplarımı incelediğimde benim onayım olmadan ve bana bir hizmet vermeden hesabımdan bu paranın (18 tl) alındığını gördüm.

Tarık 354 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi05 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Tarık D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön