Denizbank Hesabım Kapatılmamış.

Aslı İ. |

Denizbank Beşiktaş şubede bulunan hesabıma tanımlı kmh hesabımın kapatılması için talimat gönderdim fakat şube personeli hesabımı o gün kapatmamış. Aynı akşam kredi kartı borcum kendim ödediğim halde kmh hesabımdan otomatik olarak yeniden tahsil edilmiş ve kmh hesabım 50 tl altına düştü diye bütün bir yılın tüm hesap işletim ücretide kmh hesabımdan tahsil edildi. Hem talimatımın aynı gün işleme alınmadığı için hemde kendi hatalarına rağmen hesap işletim ücretim iade edilmediği için şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aslı İ.
  25 Nisan
  20:27

  Tarafima yonetmeliklerinin bilgisini gonderen denizbank bana birde musteri tarafindan gonderilen talimatin verildigi gun degilde farkli gun yapilmasinin hata olmadiginin ve bu talimatin ayni gun yapilmamasindan kaynakli olan islemlerin yanlisliginin sorumlulugunu uzerlerine almayipta musteriye yuklemeye calismanin yonetmeliginide bana gonderebilirmi? Talimat gonderilen gun isleme alinsa hesabimda ek hesap kapandigi icin hesap isletim ucreti alinamayacakti...

 • 25 Nisan
  14:08

  Müşterimiz Sn Aslı İ. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801