28 Mart 2013

Denizbank Her Ay İşletim Ücreti Alıyor!

Denizbanktan 3200 liralık kredi çektim 1. 78 lik faiz oranı ile. taksitlerim 296 lira sabit. her ay Denizbank hesabına 300 lira para ödüyorum. 4 lira fazladan. banka hesap işletim ücreti olarak benden benim iznim alınmaksızın açılan artı paradan aylık 7 lira kesinti yapıyor. bankayı arayıp ifade ettiğimde bunun iadesi söz konusu değil ama ödemek istemiyorsanız iki adet otomatik ödeme talimatı verin almayalım diyorlar.

Yani ben fazla fazla ödeme yaparken(9 aydır aylık dört lira)şuan 24-25 lira bankaya borçluyum. banka olmayan paramı artı para hesabı açarak benden çalıyor ve borçlandırıyor.

İsa 61 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimiz Sn İsa U tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön