30 Temmuz 2013

Denizbank Hayat Sigortası Sözleşmesinin İptalini İstiyoruz!

İlgili bankada olan ev kredimizin vadesini düşürmek istediğimizde bankadaki ilgili bayanın yetersizliği yüzünden kredimizi başka bir bankaya taşıdık. Denizbank' ta kalsaydık daha avantajlı olacaktı ancak stajyer olduğunu sandığımız bankacı bayan, bir türlü işimizi halledemedi. Bankamızı değiştirdikten sonra da ne yazık ki Denizbank'tan kurtulamadık.

Sigortalarımızın diğer bankaya gönderilmesi için üç dört kere şubeye gittik. Ama sonuç yok. On yıllık yapılan hayat sigortası sözleşmesinin de iptalini istiyoruz.

Zübeyde 80 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Müşterimiz Sn Zübeyde A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön