02 Mayıs 2013

Denizbank Havalenin Hesapta Geç Görünmesi!

Çalıştığım şirket, aylık ücretimi ayın son günü Denizbank'taki hesabıma yatırıyor. Ayın son günü sabahında hesabıma gönderilen parayı ben her seferinde aynı gün akşam ancak 17:00 den sonra hesabımda görebiliyorum. Saat geçtiği için parayı aynı gün kullanamıyorum. Ertesi gün hafta sonuna veya resmi tatile denk gelirse, bir günden daha fazla kullanamamış oluyorum. (Örnek: 30/04 de hesabıma gönderilen ücreti 02/05 de kullanabildim)

Denizbank, zamanında hesabıma yansıtmadığı ücretimi her ay 1 ile 3 gün arasında vadesiz hesap olarak kendisi için kullanıyor. Sadece benim ücretimin 2 günlük faizinden ne olur diye düşünmeyin, çünkü bunu sadece bana yapmıyorlardır. Toplamda büyük miktar.

Sedat 27 Okunma

Cevaplar

  • Sedat 03 Mayıs 2013

    Denizbank'tan şikayetime gelen cevap aşağıda. İncelenmeden, otomatik cevap verilmiş belli ki: Sayın Akınci , Müşteri Memnuniyeti Bölümümüze ilettiğiniz talebinize olumlu yanıt veremiyoruz. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. ... Sayın DENİZBANK yetkilileri, Ben sizden bir şey rica etmiyorum ki olumlu veya olumsuz yanıt veresiniz. Benim yazdığım şey; firmanızca yapılan haksız bir uygulamadır ve ben hakkım olanın yapılmasını istiyorum. Bankanız, bana ait olan parayı haksız şekilde kullanmaktadır. Eğer bu şekilde kendinizi müşterinin üstünde gören anlayışla cevaplamaya devam edecekseniz, konuyu mahkemeye taşıyacağım, bilginiz olsun.

  • Denizbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Sedat A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön