16 Mayıs 2013

Denizbank Havale Ücreti!

Denizbanktan Mayıs ayında çektiğim kredi ile diğer bankadaki kredimi kapatıp araç almayı planlıyordum.Gittim çektim diğer bankaya olan borcumu ödemek için gereken miktarın bana vermediler kendileri havale etmek zorunda olduklarını söylediler ve havale ücreti aldılar. 60 TL olan havale ücretini pazarlıkla 35 TL ye indirdiler.

Başka bankadan da aynı işlemi yaptığımda parayı elime sayıp ödeme yaptıktan sonra makbuzu getirmemi istemişlerdi.Öylede yaptık.Güya dosya masrafı almıyor Denizbank.havale masrafı 35 TL ve hesap işletim ücreti olarak kestiği 88 TL ile bu açığını kapatıyor.Bu konu diğer bir şikayetimde mevcut.

Cihan 215 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Cİhan U. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön