25 Haziran 2013

Denizbank Harcamadığım Parayı Faiziyle İstiyorlar!

24.06.2013 günü SMS ile itirazımın olumsuz sonuçlandığını söylediler. Tekrar bankayı aradığımda bayan hesabınız incelenmiş bu tutarı kullanmış olduğumu söyledi. Ben nerede ne zaman ne için kullandığımı sorduğumda bana sağlıklı bir cevap veremediler ben bu borcu kabul etmiyorum bankanın yapmış olduğu bir hata yüzünden bu tutarı ödemek istemiyorum bu borca itiraz ediyorum. Bu mağduriyetimin giderilmesi için sizden yardım bekliyorum.

Faruk 48 Okunma

Cevaplar

  • Faruk 25 Haziran 2013

    mesajımı değerlendireceğiniz için tşk ediyorum.mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. benim hiç bir bankaya borcum kredim v.s bulunmamaktadır; bu sebeple böyle bir hata sonucu bankalar arası kara listeye düşmek istemiyorum.2010 yılı itibariyle kapatılmış bir hesabın borcu neden bana 3 yıl sonra tahakkuk ettiriliyor bu zamana kadar neden bankanız tarafından bilgilendirilmedim;Banka gişe memurunuzun yapmış olduğu hatanın sonucunu 3 yıl sonra merkez bankası tarafından herhangi bir borcumun olmamasına rağmen bankanız da borcum gözüküyor; böyle bir borcum mevcut ise neden zamanında bilgilendirilmeyip 10 liralık bir borcu 278 tl olarak benden talep ediyorsunuz?Tüm bu mağduriyetime istinaden neden bana olumsuz sms gönderiyosunuz?bu mevcut hatalı borcumun tarafıma iade edilmesini talep ediyorum;bankanızın itibarlı bir banka olması münasebetiyle beni mağdur etmeyeceğinizi umuyor iyi çalışmalar diliyorum.

  • Denizbank Temsilcisi25 Haziran 2013

    Müşterimiz Sn Faruk İlker A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön