Denizbank Harcama İtirazımı Sonuçlandırmadı.

Yunus K. |

5 ay önce yaptığım 2 itirazdan biri 2 ay önce sonuçlandı diğer itirazım 1 ay önce personel hatası dolayısıyla reddedildi denildi. Şikayetim üzerine kaldığı yerden devam edildi ama bana ulaşan iade hesabıma geçmedi. Denizbank hesaplarına ulaşan iadeler hesabıma geçmiyor sonucun hızlandırılması müşteri hakkım dolayısıyla ve zaman ve uğraş mağduriyet kaybımın fazlalığı dolayısıyla sonuçlandırılmasını ilgili tutarların limitime aktarılmasını ve şube tarafından kapatılan kartlarımın açılmadını talep ve rica ederim. Denizbank yetkilileri lütfen sırf cevap yazmak olsun diye cevap yazmayın sorunlarımızı takip edip sonuçlandırıp bir zahmette bilgilendirirseniz seviniriz.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus K.
  15 Haziran
  19:43

  Bunlar itirazımı şifresiz olduğu halde sonuçlandırmadı size tafsiyem boşuna kart aidatı kullanıyorsunuz kullanmayın kredikartlarını

 • 19 Aralık
  16:41

  Müşterimiz Sn Yunus K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801